Gym Hero x QCZAJ

[smartslider3 slider=”2″]

Odchudzanie jest nie lada wyzwaniem dla sporej ilości osób. Gotowanie smacznych i szybkich posiłków może wydawać się abstrakcyjne w połączeniu z zaoszczędzeniem pieniędzy. Z pomocą przychodzimy my, Dietetyka #NieNaŻarty i nasze świetne przepisy. Dzięki ebookowi przepisy na odchudzanie przygotujesz tanie, szybkie i smaczne posiłki dzięki którym się odchudzisz!

Dla kogo są stworzone “Przepisy na odchudzanie”

Ebook przepisy na odchudzanie będzie idealnym pomysłem dla osób, które chcą zacząć się odchudzać i mieć listę sprawdzonych przez dietetyka przepisów. Jeżeli nie potrzebujesz indywidualnego wsparcia dietetycznego od dietetyka po studiach, a potrzebujesz inspiracji na szybkie, smaczne oraz syte posiłki to przepisy na odchudzanie będą właśnie dla Ciebie. Wybierasz posiłki na które masz akurat ochotę, a dzięki ich niskiej kaloryczności, dużej ilości błonnika czy też białka zdecydowanie ułatwisz sobie odchudzanie. Ponadto ebook Przepisy na odchudzanie będzie dla Ciebie idealny jeśli lubisz skosztować różnych potraw o przeróżnych smakach. Przepisy na odchudzanie będą świetnym rozwiązaniem dla całych rodzin. Każdy z domowników może wybrać ulubione przepisy czy też ugotować więcej porcji dla reszty rodziny. Dzięki dwóm wersjom dla kobiet oraz mężczyzn świetnie sprawdzą się dla par. Dodatkowo przepisy na odchudzanie to dużo niższy koszt niż indywidualna współpraca z dietetykiem. Dlatego, jeśli zależy Ci na budżecie, to ten ebook będzie świetnym wyborem!

Na tym etapie warto wspomnieć, że podstawą schudnięcia będzie deficyt kaloryczny. Dlatego też na początku przygody z odchudzaniem warto będzie dowiedzieć się jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i na tej podstawie spożywać posiłki z ebooka Przepisy na odchudzanieDzięki temu będziemy wiedzieli ile posiłków i których z przepisów na odchudzanie będziemy mogli spożyć w ciągu dnia!

 

Jakie przepisy znajdują się w ebooku “Przepisy na odchudzanie”

W ebooku Przepisy na odchudzanie znajduje się 56 przeróżnych i smakowitych przepisów. Wyciągnęliśmy dla Ciebie łącznie 9 przepisów (po 3 śniadania, obiady, kolacje) z czego 3 przepisy możesz przygotować już teraz dzięki liście składników oraz opisie przygotowania! Dodatkowo w przepisach na odchudzanie  znajdziesz  przekąski na odchudzanie, a także dodatek w postaci przepisów bez gotowania. Dzięki ebookowi Przepisy na odchudzanie wraz z dodatkiem stworzenie odżywczego posiłku prosto z marketu nie będzie już problemu.


Śniadania na odchudzanie:

  • Owsianka na mleku a’la raffaello malinowe
  • Tosty z serem i pieczarkami
  • Placki bananowo-owsiane

 

dowiedz się więcej
Tabela Tabela
Tabela Tabela

 

  • lista 1
  • lista 2
  • lista 3

 

tekst 1

tekst 1

tekst 1

tekst 1

tekst 1
tekst 1
tekst 1