Linie treningowe

Uwolnić orkę

Opis linii Uwolnić orkę

Dowiedz się więcej

Wąska talia

Wąska talia - To linia opracowana z myślą o kobietach, które mają problem z utrzymaniem wąskiej i szczuplej talii. Jeśli jesteś po ciąży, czy masz problem z utrzymaniem swojej talii w rozmiarze o jakim marzysz to właśnie ta linia jest dla z Ciebie. Znajdziesz tu dużo ćwiczeń wspomagających prace mięśni brzucha, przepony oraz całego torsu.

Dowiedz się więcej

Modelowanie sylwetki

Niezależnie na jakim poziomie wytrenowania jesteś, rzucam Ci wyzwanie i chcę poprowadzić Cię przez treningi cardio i interwałowe, dzięki którym szybko zgubisz zbędne kilogramy, poprawisz wydolność i staniesz się ukochaną wersją siebie.

Dowiedz się więcej

Boskie Ciało

Boskie Ciało - to nie tylko linia treningowa, to inny niż wszystkie MIX ćwiczeń, który Karolina stworzyła właśnie z myślą o Tobie. Będziemy wspólnie rzeźbić i modelować ciało, pozbędziemy się fałdek z ramion, subtelnie uwypuklimy mięśnie rąk, pleców, pośladków i brzucha. To co kiedyś wydawało się nieosiągalne teraz będzie możliwe. Twoje ciało może wyglądać BOSKO

Dowiedz się więcej

BodyComplex

Tylko kilka kroków dzieli Cię od idealnej sylwetki, wzorowej postawy i wspaniałego samopoczucia. Linia BodyComplex sprawi, że z każdym treningiem zapragniesz więcej i więcej. Fenomenem tej linii jest to, że intensywność zmienia się wraz z wybranym przez Ciebie ciężarem. Zaprzyjaźnij się z gumami, hantlami i kettlami - będą Twoim narzędziem pracy nad ukochaną wersją siebie.

Dowiedz się więcej

Pogromca cellulitu

Pogromca cellulitu, to linia zrobiona z myślą o kobietach, które mają problem pomarańczowej skorki. To zestaw ćwiczeń przygotowany do walki z cellulitem na nogach i biodrach oraz niechcianymi boczkami. Należy pamiętać jednak, że aby efekt się utrzymywał, musimy trzymać odpowiedni deficyt kaloryczny, który możesz sobie zapewnić dzięki moim dietom z diety.qczaj.pl.

Dowiedz się więcej

Wzmacnianie mięśni

W zaledwie kilka tygodni, dzięki treningom ukierunkowanym na wzrost siły i wytrzymałości możesz mieć mięśnie, o jakich marzysz. Programy treningowe ukierunkowane są na równomierny rozwój gorsetu mięśniowego całego ciała, a ich poziom będzie dostosowany do Twoich możliwości i będzie rósł wraz z postępami, które zrobisz.

Dowiedz się więcej

Zdrowy kręgosłup

Siedzący tryb życia i ciągły stres powodują bóle pleców, których masz już dość? Zacznij prozdrowotne treningi i poczuj ulgę. Tylko dzięki takim treningom zapobiegniesz urazom kręgosłupa i bólom pleców. Odpowiedni zestaw ćwiczeń rozciągających i wzmacniających mięśnie, przygotowany przez naszego trenera pozwoli Ci czuć się świetnie na co dzień.

Dowiedz się więcej

Ciupaga Workout

Chcesz spalić jeszcze więcej kalorii i mieć jeszcze większe mięśnie? Chwyć za hantle i ciupaj ze mną. Ćwicz Ciupaga Workout, która poprawi zarówno Twój wygląd, jak i kondycję.

Dowiedz się więcej

Ciało z Miami

Marzysz o jędrnych pośladkach, smukłych ramionach i zarysowanym brzuchu? Marzysz, żeby mieć ciało jak z plaży z Miami? Przestań marzyć, po prostu to zrób! Zapraszam Cię do treningu Ciało z Miami!

Dowiedz się więcej

Brzuch jak skała

Linia BRZUCH JAK SKAŁA zapewni Ci płaski, mocny brzuch. Ćwiczenia są intensywne i różnorodne, angażują do pracy mięśnie proste brzucha, skośne oraz mięśnie głębokie z mięśniem poprzecznym. Linia przystosowana jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha.

Dowiedz się więcej

Pożeracz tłuszczu

To najskuteczniejsze zestawy ćwiczeń, które wpłyną na poprawę Twojej sprawności, wytrzymałości siłowej i kondycji. Dzięki temu intensywnemu treningowi Twój metabolizm przyspieszy, a zbędny tłuszczyk będziesz spalać jeszcze na długo po treningu.

Dowiedz się więcej

Rzyć w ogniu

RZYĆ W OGNIU to linia treningowa, która fenomenalnie wyrzeźbi i ujędrni Twoje pośladki oraz wzmocni całą tylną taśmę. Dzięki wybuchowej mieszance ćwiczeń przy użyciu gum mini band i hantli osiągniesz zamierzony efekt bez wychodzenia z domu. Poziomy zaawansowania dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb pozwolą przejść przez linie z uśmiechem na ustach i dumą na piersi.

Dowiedz się więcej

Mocna góra

W tym treningu skupimy się na mięśniach górnej części ciała – wyrzeźbimy plecy, wysmuklimy ramiona, powiększymy klatkę piersiową. Ćwiczenia nie obciążą kolan, dzięki czemu osoby mające problem z nadwagą mogą również podjąć to wyzwanie. Do tego treningu potrzebujesz krzesło, hantle i sporo chęci.

Dowiedz się więcej