I Żorska Konwencja Fitness z QCZAJ’em 13.04.2023

Kiedy:
niedziela, 13 KWIETNIA
PL, ŻORY

Zapraszamy na I Żorską Konwencję Fitness.

To będzie dzień pełen pozytywnych emocji.

MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia.

29 marca na hali miejskiej w Żorach uczestnicy będą mogli wziąć udział w 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Głównym punktem programu będzie trening z QCZAJ’em! Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów motywatorów, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilka set tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Szerokiej liczbie swoich fanek znane są jego hasła „UKOCHOJ SIE!” oraz „jedziemy z tym rzyciem.” czy “#inowytrwaj“.

Znajdzie się również czas na zdjęcia, autografy, rozmowy, konkurs z nagrodami. W programie imprezy znajdzie się również taneczna dawka zumby na rozgrzewkę, prelekcja oraz spotkanie z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz trening coraz bardziej popularnego w naszym kraju nurtu Animal Flow. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Program wydarzenia:

8.30 – 9.15 / Rejestracja wszystkich uczestników
9.35 – 10.35 / ZUMBA Joanna Dziedzic
10.35 – 11.05 / SPOTKANIE Z DIETETYKIEM Grzegorz Zydek
11.10 – 12.10 / TRENING z QCZAJ’em
12.20 – 13.20 / Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru
13.20 – 14.45 / ANIMAL FLOW Marta Sikora