QCZAJCamp Bukowina 21.06.2023

Kiedy:
, 21 CZERWCA
PL, BUKOWINA TATRZAŃSKA

Kochane Fitlarwy!

Był już pierwszy QCZAJCamp w Piwnicznej, był QCZAJCamp w Hiszpanii, ale Wasze reakcje i to wszytko dobre co się na nich działo daje mi moc na kolejny Camp, tak robimy trzeci QCZAJcamp!

Tym razem QCZAJcamp będzie w Bukowinie Tatrzańskiej, w luksusowym Hotelu HARNAŚ (https://hotelharnas.com/) w przepięknym miejscu z widokiem na moje ukochane Tatry.

Termin: 21 – 26 czerwca 2020 – 6 dni (5 dób hotelowych)

W Bukowinie, oczywiście poza Danielem będzie też Paulina Biernat – tym razem również z treningami tanecznymi, ale też zadba o rozwój mentalny. Dodatkowymi trenerkami będą Ania QCZAJKA Dudkowiak i Karolina QCZAJKA Sobala z qczajfitness.pl

Szykujemy też inne niespodzianki 🙂
m.in. trening samoobrony!

Koszt:
– miejsce w pokoju 2 osobowym: 2950 zł
– pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania: 3525 zł

Cena zawiera:

nocleg w pokoju 2 osobowym
3 posiłki dziennie włączając wodę, kawę i herbatę do każdego posiłku
minimum 2 treningi dziennie w tym jeden z QCZAJ’em
trening samoobrony
wstęp do Termy BUKOVINA
wstęp do sauny
opcjonalny Nordic Walking
Poranne medytacje lub rozgrzewki z Pauliną i Danielem.

W programie również spotkanie z Izabelą Sakutovą, międzynarodowym ekspertem brafittingu z szesnastoletnim doświadczeniem. Autorką wydanej w Polsce i w Rosji książki „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”,Brafittingowa stylistka gwiazd m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Marzeny Rogalskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak. Jest także propagatorką profilaktyki raka piersi – organizatorka od ośmiu lat kampanii Dotykam=Wygrywam, gdzie jak pamiętacie pokazywała na QCZAJ’u jak badać piersi. Jest też założycielką fundacji „Wsparcie na Starcie” działającej w szkołach, budującej w nastolatkach zdrowe nawyki dotyczące dbania o piersi. Wielokrotnie nagradzana kobieta biznesu prowadząca 4 bieliźniane firmy handlowe w kraju i za granicą. Jedną z marek, którą jej firma ekskluzywnie reprezentuje to Panache Sport od Panache. Jej misja jest pokazanie, że każde ciało ma swój unikalny rozmiar. Marka sprzeciwia się założeniu, że biustonosze sportowe numerowane według pięciu rozmiarów konfekcyjnych (XS-XL) można dopasować każdemu. Zastosowanie numeracji bazującej na rozmiarach bieliźnianych, których jest aż 70. (obwody 60 – 90 cm, rozmiary miseczek B-J) to pewność, że nosimy swój unikalny rozmiar, dobrany do potrzeb naszego ciała.

Po spotkaniu Izabella dobierze każdej uczestniczce sportowy biustonosz marki Panache Sport który dostanie w prezencie.

Ilość miejsc ograniczona!

Hotel przyjmuje osoby wieku powyżej 15 lat.

do zobaczenia w Bukowinie 🙂

Partnerem QCZAJCamp jest Hotel HARNAŚ
oraz Dafi, Purite i Panache Sport

na uczestników będą czekać prezenty od naszych partnerów!

Jeśli macie jakieś pytania piszcie na mail: ania.qczajteam@qczaj.pl
lub telefonicznie: +48 723 927 749